ul. J. Słowackiego 24/17A Rzeszów | Przecławczyka 4/1, Strzyżów

Prawo gospodarcze

Prawo gospodarcze

Rejestracja podmiotów

Rejestrujemy spółki, przedstawicielstwa i oddziały, doradzamy przy wyborze i w dopełnieniu wszystkich wymogów.

Umowy

Zajmujemy się projektowaniem i analizą umów gospodarczych – sprzedaży, najmu, dzierżawy, leasingu i in..

Konsumenci i RODO

Udzielamy pomocy w sprawach uprawnień konsumenckich i obowiązków przedsiębiorcy.

Postępowanie sądowe

Przymusowe wykonanie swoich praw wymaga wyroku. Prowadziliśmy tysiące spraw przed sadami powszechnymi.

Spółki cywilne i handlowe

Tworzenie podmiotów

Rejestrujemy spółki tradycyjnie i przez portal S24. Zajmujemy się zgłoszeniami do właściwych rejestrów i organów. Wskazujemy na wymogi podatkowe.

Obsługa

Każdej firmie oferujemy usługi dopasowane do ich potrzeb i rozmiaru działalności. Doradzamy wspólnikom lub organom spółki. Sporządzamy umowy, regulaminy, pisma procesowe i podatkowe.

Przekształcenia

Mając na uwadze biznesowe założenia przekształcenia, dopasowujemy rozwiązania prawne proponując działania, pozwalające na osiągnięcie celów odpowiadających oczekiwaniom i planom biznesowym Klientów.

Usługi z zakresu prawa podatkowego, zamówień publicznych oraz prawa budowlanego znajdziesz w dziale prawa administracyjnego:

Prawo kontraktów

Kancelaria zapewnia profesjonalne wsparcie w negocjacjach kontraktów, w tym trudnych i nietypowych. Oferujemy pełną obsługę prawną na każdym etapie ich realizacji. Świadczymy pomoc przy ustanawianiu zabezpieczeń rzeczowych, udzielaniu poręczeń, gwarancji oraz wszelkich innych zabezpieczeń. W każdym przypadku kierujemy sie troską o należytą ochronę interesu naszych Klientów, a dzięki naszemu doświadczeniu skutecznie zapobiegamy przyszłym problemom związanym z wykonaniem umów.

Projektowanie

Właściwe sporządzenie umowy skutecznie zabezpiecza interesy obu stron. Doświadczony prawnik gwarantuje, że nic co istotne nie zostanie pominięte.

Analiza

Gdy druga strona przedkłada przygotowaną przez siebie umowę, warto powierzyć jej analizę profesjonaliście, bo prawdopodobnie druga strona już korzysta z jego usług.

Windykacja

Jeśli nie dojdzie do wykonania umowy – w całości lub w części – warto powierzyć nam proces przymusowej egzekucji roszczeń. Z doświadczenia wiemy, że jest to o znacznie skuteczniejsze.

PEWNOŚC W OBROCIE

E-biznes

Uprawnienia konsumentów

Szczególna ochrona konsumentów nie tylko wymaga znajomości szeregu ustaw, ale licznych klauzul niedozwolonych.

Dane osobowe i regulaminy

Wdrażamy RODO i przeprowadzamy audyt. Sporządzamy komplet dokumentów, także w zakresie usług droga elektroniczną.

Prawa autorskie

Obrót elektroniczny nierozerwalnie łączy się z prawami do utworów, takich jak zdjęcia, grafiki, filmy, czy opublikowane teksty.

Ryzyko w biznesie da się minimalizować powierzając swoją sprawę
profesjonaliście.

Reprezentujemy Klientów w negocjacjach, przygotowujemy projekty umów i inne dokumenty, w tym dokumenty do Wydziału gospodarczego KRS. Nadto prowadzimy postępowania sądowe – z tytułu odpowiedzialności kontraktowej, ubezpieczeń gospodarczych, zaskarżania uchwał czy postępowania upadłościowego.

Formularz kontaktowy

BWW Kancelaria Prawna

Kancelaria w Rzeszowie

ul. Grunwaldzka 19/306

Kancelaria w Strzyżowie

ul. Przecławczyka 4/1

TELEFON

+48 504 801 207

email

kontakt@bwwkancelaria.pl

Kontakt | BWW Kancelaria Prawna

W skład zespołu prawników kancelarii wchodzą doświadczeni specjaliści, którzy od lat pracują na swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w zakresie prowadzenia spraw gospodarczych.  Oferujemy pomoc prawną świadczoną przez profesjonalistów – radców prawnych i adwokatów – w każdej sprawie z zakresu prawa gospodarczego potrafiących osiągnąć zamierzony cel.

Strategie procesowe i reprezentacja

Reprezentacja procesowa​

Reprezentujemy naszych Mandantów w postępowaniach sądowych, arbitrażowych oraz mediacyjnych – w kraju i za granicą. Przygotowujemy i prowadzimy postępowania oraz bronimy interesów naszych Klientów, gdy występują jako pozwani lub inni uczestnicy postępowania. Zajmujemy się sprawami karnymi, cywilnymi, gospodarczymi i administracyjnymi. ​

Windykacja należności​

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów proponujemy kompleksową obsługę wierzytelności polegającą na monitoringu płatności, uzyskiwaniu tytułów sądowych i egzekucji. Uczestnictwo Kancelarii we wszystkich etapach dochodzenia należności zdecydowanie zwiększa możliwość szybkiego odzyskania pieniędzy.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!